Programi in urniki

Program Pon Tor Sre Čet Pet Sob Ned

GiBalček - Telovadba za otroke

Starši in otroci 1-2 leti

1 do 2 leti | Starši in otroci 1-2

1x ali 2x na teden | Trener: Maša

Pon: 17:00 do 17:45
Sre: 17:00 do 17:45
Fantje in dekleta
17:00
do 17:45
17:00
do 17:45

GiBalček - Telovadba za otroke

Starši in otroci 2-3 leta

2 do 3 leta | Starši in otroci 2-3

1x ali 2x na teden | Trener: Maša

Pon: 17:45 do 18:30
Sre: 17:45 do 18:30
Fantje in dekleta
17:45
do 18:30
17:45
do 18:30

GiBalček - Telovadba za otroke

Starši in otroci 2-3 leta

2 do 3 leta | Starši in otroci 2-3

1x ali 2x na teden | Trener: Katja

Tor: 17:00 do 17:45
Čet: 17:00 do 17:45
Fantje in dekleta
17:00
do 17:45
17:00
do 17:45

Gimnastika

Miške mlajše

5 let (letnik 2012) | Otroci

2 uri na teden | Trener: Neža Kokalj

Pon: 17:00 do 18:00
Sre: 17:00 do 18:00
Dekleta
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00

Gimnastika

Miške Starejše

6 do 7 let (letnik 2010 in 2011) | Otroci

2 uri na teden | Trener: Lina Vozny

Pon: 17:30 do 18:30
Sre: 17:30 do 18:30
Dekleta
17:30
do 18:30
17:30
do 18:30

Gimnastika

Miške mlajše

5 let (letnik 2012) | Otroci

2 uri na teden | Trener: Neža Kokalj

Tor: 17:00 do 18:00
Čet: 17:00 do 18:00
Dekleta
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00

Gimnastika

Miške Starejše

6 do 7 let (letnik 2010 in 2011) | Otroci

2 uri na teden | Trener: Tjaša Ašanin Gole

Tor: 17:30 do 18:30
Čet: 17:30 do 18:30
Dekleta
17:30
do 18:30
17:30
do 18:30

Gimnastika

Miške 1x ted.

5 do 7 let | Otroci

1x tedensko | Trener: Neža Žnidaršič

Pet: 17:00 do 18:00
Dekleta
17:00
do 18:00

Judo

Judo vrtec T+Č

5 do 6 let (l. 2012, 2013) | Otroci

2x na teden 60 minut | Trener: Katja Rudaš

Tor: 16:00 do 17:00
Čet: 16:00 do 17:00
Fantje in dekleta
16:00
do 17:00
16:00
do 17:00

Judo

Judo vrtec P+S

5 do 6 let (l. 2012, 2013) | Otroci

2x na teden 60 minut | Trener: Katja Rudaš

Pon: 16:00 do 17:00
Sre: 16:00 do 17:00
Fantje in dekleta
16:00
do 17:00
16:00
do 17:00

Judo

Mala šola juda

6 do 7 let (l. 2010) | Otroci

2x na teden 60 minut | Trener: Žiga Cankar

Tor: 17:00 do 18:00
Čet: 17:00 do 18:00
Fantje in dekleta
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00

Gimnastika

Dečki mlajši

6 do 7 let | dečki

2x tedensko | Trener: Aljoša Žnidarič

Tor: 17:30 do 18:30
Čet: 17:30 do 18:30
Fantje
17:30
do 18:30
17:30
do 18:30

Gimnastika

Dečki starejši

8 do 10 let | dečki

2x tedensko po 1,5 ure | Trener: Jan Ribnikar

Pon: 17:30 do 19:00
Sre: 17:30 do 19:00
Fantje
17:30
do 19:00
17:30
do 19:00

Judo

Starejši cicibani

od 9 do 10 let (l. 2008 in 2009) | Otroci

3x tedensko | Trener: Gašper Jerman

Pon: 16:30 do 18:00
Sre: 16:30 do 18:00
Pet: 17:30 do 19:00
Fantje in dekleta
16:30
do 18:00
16:30
do 18:00
17:30
do 19:00

Judo

Mlajši cicibani

7 do 8 let (l. 2010-2011) | Otroci

3x na teden | Trener: Žiga Cankar

Tor: 16:30 do 17:30
Čet: 16:30 do 17:30
Pet: 16:30 do 18:00
Fantje in dekleta
16:30
do 17:30
16:30
do 17:30
16:30
do 18:00

Judo

Mlajši dečki, deklice

10 do 11 let (l. 2007-2008) | Otroci

3x tedensko 90 min | Trener: Marko Prodan

Pon: 18:00 do 19:30
Sre: 18:00 do 19:30
Pet: 17:00 do 18:30
Fantje in dekleta
18:00
do 19:30
18:00
do 19:30
17:00
do 18:30

Gimnastika

Miške 1 (ZAPRTA SKUPINA)

5 do 6 let | Deklice

2x tedensko | Trener: Tjaša Ašanin Gole

Tor: 15:30 do 17:00
Čet: 15:30 do 17:00
Dekleta
15:30
do 17:00
15:30
do 17:00

Gimnastika

Gim šola 1 mlajše (ZAPRTA SKUPINA)

7 do 9 let | Deklice

2x tedensko | Trener: Lina Vozny

Pon: 15:30 do 17:00
Sre: 15:30 do 17:00
Dekleta
15:30
do 17:00
15:30
do 17:00

Gimnastika

Gim šola 1 (ZAPRTA SKUPINA)

8 do 10 let | Deklice

2x tedensko | Trener: Vesna Franko

Tor: 17:30 do 19:30
Pet: 17:30 do 19:30
Dekleta
17:30
do 19:30
17:30
do 19:30

Gimnastika

Gim šola 2 mlajše (ZAPRTA SKUPINA)

8 do 10 let | Deklice

3x tedensko | Trener: Tjaša Ašanin Gole

Pon: 15:30 do 17:30
Sre: 15:30 do 17:30
Pet: 15:30 do 17:30
Dekleta
15:30
do 17:30
15:30
do 17:30
15:30
do 17:30

Gimnastika

Gim šola 2 starejše (ZAPRTA SKUPINA)

9 do 11 let | Deklice

2x tedensko | Trener: Neža Kokalj

Sre: 14:30 do 16:30
Pet: 16:30 do 18:30
Dekleta
14:30
do 16:30
16:30
do 18:30

Gimnastika

Gim šola 3,4 (ZAPRTA SKUPINA)

9 do 11 let | Deklice

3x na teden 2 uri | Trener: Ina Oblak

Pon: 17:30 do 19:30
Tor: 17:30 do 19:30
Čet: 17:30 do 19:30
Dekleta
17:30
do 19:30
17:30
do 19:30
17:30
do 19:30

Gimnastika

Gim šola 4,5 (ZAPRTA SKUPINA)

10 do 12 let | Deklice

4x tedensko | Trener: Neža Kokalj

Pon: 14:00 do 17:00
Tor: 14:00 do 17:00
Čet: 14:00 do 17:00
Pet: 14:00 do 17:00
Dekleta
14:00
do 17:00
14:00
do 17:00
14:00
do 17:00
14:00
do 17:00

Gimnastika

Gim šola 5,6 (ZAPRTA SKUPINA)

12 do 15 let | Deklice

3x tedensko | Trener: Katarina Bolković

Tor: 17:00 do 19:00
Pet: 18:00 do 20:00
Sob: 11:00 do 13:00
Dekleta
17:00
do 19:00
18:00
do 20:00
11:00
do 13:00

Gimnastika

Gim šola 5,6 (ZAPRTA SKUPINA)

13 do 15 let | Deklice

3x tedensko | Trener: Tjaša Ašanin Gole

Pon: 17:30 do 20:00
Sre: 17:30 do 20:00
Pet: 17:30 do 20:00
Dekleta
17:30
do 20:00
17:30
do 20:00
17:30
do 20:00

Gimnastika

Gim šola 6,7 nacionalna (ZAPRTA SKUPINA)

13 do 16 let | Deklice

4x tedensko | Trener: Katarina Bolković

Pon: 17:00 do 20:00
Tor: 17:00 do 20:00
Čet: 17:00 do 20:00
Sob: 8:00 do 11:45
Dekleta
17:00
do 20:00
17:00
do 20:00
17:00
do 20:00
8:00
do 11:45

Gimnastika

Gim šola nacionalna (ZAPRTA SKUPINA)

12 do 18 let | Deklice

4x tedensko | Trener: Urban Sever

Pon: 17:30 do 19:30
Sre: 17:30 do 19:30
Pet: 17:30 do 19:30
Dekleta
17:30
do 19:30
17:30
do 19:30
17:30
do 19:30

Gimnastika

Deklice 1 (ZAPRTA SKUPINA)

10 do 14 let

5x na teden ali več | Trener: Ljudmila Korolenko, Urban Sever, Vesna S. Crnjac

Pon: 14:00 do 18:00
Tor: 14:00 do 18:00
Sre: 14:00 do 18:00
Čet: 14:00 do 18:00
Pet: 14:00 do 18:00
Sob: 8:00 do 12:00
Dekleta
14:00
do 18:00
14:00
do 18:00
14:00
do 18:00
14:00
do 18:00
14:00
do 18:00
8:00
do 12:00

Gimnastika

Deklice 2 (ZAPRTA SKUPINA)

10 do 14 let

5x na teden | Trener: Ina Oblak, Ljudmila Korolenko

Pon: 14:00 do 18:00
Tor: 14:00 do 18:00
Sre: 14:00 do 18:00
Čet: 14:00 do 18:00
Pet: 14:00 do 18:00
Dekleta
14:00
do 18:00
14:00
do 18:00
14:00
do 18:00
14:00
do 18:00
14:00
do 18:00

Gimnastika

Gimnastika A - Ž najmlajše

8 do 9 let | Dekleta

2x tedensko | Trener: Kaja Mljač

Tor: 17:30 do 19:00
Čet: 17:30 do 19:00
Dekleta
17:30
do 19:00
17:30
do 19:00

Gimnastika

Gimnastika A - Ž mlajše

10 do 12 let | Dekleta

2x tedensko | Trener: Vesna Stare Crnjac

Tor: 18:00 do 19:30
Čet: 18:00 do 19:30
Dekleta
18:00
do 19:30
18:00
do 19:30

Gimnastika

Gimnastika A - Ž starejše

13 do 15 let | Deklice

2x tedensko | Trener: Ajda Premrl

Sre: 18:00 do 19:30
Pet: 18:00 do 19:30
Dekleta
18:00
do 19:30
18:00
do 19:30

Gimnastika

Gimnastika A - Ž 1x tedensko

10 do 13 let | Deklice

1x tedensko | Trener: Ajda Premrl

Pet: 18:00 do 19:30
Dekleta
18:00
do 19:30

Gimnastika

Cheerleading za otroke

6 let in več | Otroci

3x na teden 90 minut | Trener: Anja Tegelj, Anja Žontar

Pon: 17:00 do 18:30
Čet: 19:00 do 20:30
Pet: 17:30 do 19:00
Fantje in dekleta
17:00
do 18:30
19:00
do 20:30
17:30
do 19:00

Gimnastika

Akrobatika mlajši začetna

11 do 14 let | M+Ž

2x tedensko | Trener: Aljoša Žnidarič

Tor: 18:30 do 20:00
Čet: 18:30 do 20:00
Moški in ženske
18:30
do 20:00
18:30
do 20:00

Gimnastika

Akrobatika mlajši nadaljevalna

11 do 14 let | M+Ž

2x na teden | Trener: Jan Ribnikar

Pon: 19:00 do 20:30
Sre: 19:00 do 20:30
Moški in ženske
19:00
do 20:30
19:00
do 20:30

Vodena vadba za odrasle

Optimistke

onkološke rekonvalescentke | Ž

1x na teden 60 min | Trener: Dragica Bužga

Tor: 16:00 do 17:00
Ženske
16:00
do 17:00

Super Jump GIB

Sre: 16:00 do 20:00
Čet: 16:00 do 20:00
Pet: 16:00 do 21:00
Sob: 12:00 do 20:00
Ned: 15:00 do 20:00
16:00
do 20:00
16:00
do 20:00
16:00
do 21:00
12:00
do 20:00
15:00
do 20:00

Super Jump GIB

Super Jump Party***

4 let in starejši

športne igre 60 min in trampolini 30 min

Pet: 16:00 do 20:00
Sob: 10:30 do 20:00
Ned: 10:30 do 20:00
Fantje in dekleta
16:00
do 20:00
10:30
do 20:00
10:30
do 20:00

Super Jump GIB

Mega Jump Party****

4 let in starejši

športne igre 30 min in trampolini 60 min

Pet: 16:00 do 20:00
Sob: 10:30 do 20:00
Ned: 10:30 do 20:00
Fantje in dekleta
16:00
do 20:00
10:30
do 20:00
10:30
do 20:00

Super Jump GIB

Premium Jump Party*****

6 let in starejši

trampolini 90 min

Tor: 17:00 do 20:00
Čet: 17:00 do 20:00
Pet: 16:00 do 20:00
Sob: 10:30 do 20:00
Ned: 10:30 do 20:00
Fantje in dekleta
17:00
do 20:00
17:00
do 20:00
16:00
do 20:00
10:30
do 20:00
10:30
do 20:00

Super Jump GIB

Mini Gib Party**

od 1. do 3. leta | otroci

športne igre 60 min, poligon 30 min

Sob: 10:30 do 20:00
Ned: 10:30 do 20:00
Fantje in dekleta
10:30
do 20:00
10:30
do 20:00

GiBalček - Telovadba za otroke

Cici šport 3-4 leta

3 do 4 leta | Otroci

1x ali 2x na teden | Trener: Katja

Pon: 17:00 do 17:45
Sre: 17:00 do 17:45
Fantje in dekleta
17:00
do 17:45
17:00
do 17:45

GiBalček - Telovadba za otroke

Cici šport 3-4

3 do 4 leta | Otroci

1x ali 2x na teden 45 min | Trener: Maša

Tor: 16:15 do 17:00
Čet: 16:15 do 17:00
Fantje in dekleta
16:15
do 17:00
16:15
do 17:00

GiBalček - Telovadba za otroke

Cici šport 3-4

3 do 4 leta | Otroci

1x ali 2x na teden | Trener: Katja

Pon: 17:45 do 18:30
Sre: 17:45 do 18:30
Fantje in dekleta
17:45
do 18:30
17:45
do 18:30

GiBalček - Telovadba za otroke

Cici šport 3-4

3 do 4 leta | Otroci

1x ali 2x na teden 45 min | Trener: Maša

Tor: 17:00 do 17:45
Čet: 17:00 do 17:45
Fantje in dekleta
17:00
do 17:45
17:00
do 17:45

GiBalček - Telovadba za otroke

Maksi šport

4 do 5 let | Otroci

1x do 2x na teden | Trener: Maša

Pon: 18:30 do 19:30
Sre: 18:30 do 19:30
Fantje in dekleta
18:30
do 19:30
18:30
do 19:30

GiBalček - Telovadba za otroke

Maksi šport tor/čet

4 do 5 let | Otroci

1x do 2x na teden 55 min | Trener: Katja

Tor: 18:30 do 19:30
Čet: 18:30 do 19:30
Fantje in dekleta
18:30
do 19:30
18:30
do 19:30

GiBalček - Telovadba za otroke

Šport A do Ž 5 do 7 let

5 do 7 let | Otroci

1x ali 2x na teden | Trener: Maša

Tor: 17:45 do 18:45
Čet: 17:45 do 18:45
Fantje in dekleta
17:45
do 18:45
17:45
do 18:45

GiBalček - Telovadba za otroke

Šport A do Ž 8 do 10 let

8 do 10 let | Otroci

1x ali 2x na teden | Trener: Maša

Tor: 18:30 do 19:30
Čet: 18:30 do 19:30
Fantje in dekleta
18:30
do 19:30
18:30
do 19:30

GiBalček - Telovadba za otroke

Judo od A do Ž 5-7 let

5 do 7 let | Otroci

1x tedensko | Trener: Katja

Pon: 18:30 do 19:30
Sre: 18:30 do 19:30
Fantje in dekleta
18:30
do 19:30
18:30
do 19:30

Gimnastika

usmerjevalna gimnastika - Cicibanke (ZAPRTA SKUPINA)

8 do 10 let | otroci

4 krat na teden | Trener: Katarina Bolković, Ivana Kamnikar, Ričard Crnjac

Pon: 14:00 do 17:00
Tor: 14:00 do 17:00
Čet: 14:00 do 17:00
Pet: 14:00 do 17:00
Dekleta
14:00
do 17:00
14:00
do 17:00
14:00
do 17:00
14:00
do 17:00

Gimnastika

Mladinke, članice

15 let in več

6x na teden | Trener: Vesna Stare Crnjac, Ričard Crnjac

Pon: 15:30 do 19:30
Tor: 15:30 do 19:30
Sre: 15:30 do 19:30
Čet: 15:30 do 19:30
Pet: 15:30 do 19:30
Sob: 8:00 do 12:30
Dekleta
15:30
do 19:30
15:30
do 19:30
15:30
do 19:30
15:30
do 19:30
15:30
do 19:30
8:00
do 12:30

Judo

Starejši dečki in deklice

od 11 do 13 let (l. 2005-2007) | Otroci

3-4x na teden 90 min | Trener: Natalija Regina, Anja Dobovšek, Marko Prodan

Tor: 17:30 do 19:00
Čet: 17:30 do 19:00
Pet: 17:00 do 18:30
Ned: 18:30 do 20:00
Fantje in dekleta
17:30
do 19:00
17:30
do 19:00
17:00
do 18:30
18:30
do 20:00

Judo

Judo za mladostnike in študente

17 let in starejši | M+Ž

2x na teden 90 min | Trener: Andrej Pavlin

Pon: 20:00 do 21:30
Sre: 20:00 do 21:30
Moški in ženske
20:00
do 21:30
20:00
do 21:30

Judo

Judo za odrasle - začetni tečaj

18 let in več | Moški in ženske

2x na teden 60 min | Trener: Andrej Pavlin

Pon: 20:00 do 21:30
Sre: 20:00 do 20:30
Moški in ženske
20:00
do 21:30
20:00
do 20:30

Judo

Judo za odrasle - nadaljevalni tečaj

18 let in starejši | Moški in ženske

2x na teden 90 min | Trener: Anja Dobovšek, Grega Rankel, Andrej Pavlin

Pon: 20:00 do 21:30
Sre: 20:00 do 21:30
Moški in ženske
20:00
do 21:30
20:00
do 21:30

Judo

Judo veterani

30 let in več | Moški in ženske

1x na teden 90 min | Trener: Grega Rankel

Pet: 20:00 do 21:30
Moški in ženske
20:00
do 21:30

Judo

Usmerjevalni šport 1

tekmovalci stari od 16 do 18 let | tekmovalci

vsakodnevni trening | Trener: Natalija Regina, Andrej Pavlin, Marko Prodan

Pon: 15:00 do 17:00
Tor: 15:30 do 17:30
Sre: 15:00 do 17:00
Čet: 15:30 do 17:30
Pet: 15:00 do 16:30
Sob: 9:00 do 11:00
Moški in ženske
15:00
do 17:00
15:30
do 17:30
15:00
do 17:00
15:30
do 17:30
15:00
do 16:30
9:00
do 11:00

Judo

Usmerjevalni šport 2,3

tekmovalci stari od 13 do 15 let | tekmovalci

vsakodnevni trening | Trener: Natalija Regina, Anja Dobovšek, Gašper Jerman

Pon: 15:30 do 17:00
Tor: 15:30 do 17:30
Sre: 15:30 do 17:00
Čet: 15:00 do 17:00
Pet: 15:30 do 17:00
Ned: 18:00 do 20:00
Moški in ženske
15:30
do 17:00
15:30
do 17:30
15:30
do 17:00
15:00
do 17:00
15:30
do 17:00
18:00
do 20:00

Judo

tekmovalni šport

tekmovalci starejši od 17 let | tekmovalci

vsakodnevi trening | Trener: Grega Makovec

Pon: 15:30 do 17:00
Tor: 19:00 do 21:00
Sre: 15:30 do 17:00
Čet: 19:00 do 21:00
Pet: 18:30 do 20:00
Moški
15:30
do 17:00
19:00
do 21:00
15:30
do 17:00
19:00
do 21:00
18:30
do 20:00

Gimnastika

Super jump Akrobat za otroke 6-9

6 do 9 let | Otroci

1x ali 2x na teden 60 min | Trener: trener gimnastike

Pon: 17:00 do 18:00
Tor: 17:00 do 18:00
Sre: 17:00 do 18:00
Čet: 17:00 do 18:00
Fantje in dekleta
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00

Gimnastika

Super jump Akrobat za otroke

10 do 14 let | Otroci

1x ali 2x na teden 60 min | Trener: trener gimnastike

Pon: 18:00 do 19:00
Sre: 18:00 do 19:00
Fantje in dekleta
18:00
do 19:00
18:00
do 19:00

Vodena vadba za odrasle

Tradicionalna Hatha joga

16 let in starejši | M+Ž

2x na teden 90 min | Trener: Lučka

Tor: 20:30 do 22:00
Čet: 20:30 do 22:00
Moški in ženske
20:30
do 22:00
20:30
do 22:00

Vodena vadba za odrasle

Vinjasa joga- nadaljevalna

16 let in starejši | M+Ž

2x na teden 90 min | Trener: Bojana

Pon: 20:15 do 21:45
Sre: 20:15 do 21:45
Moški in ženske
20:15
do 21:45
20:15
do 21:45

Vodena vadba za odrasle

Slow vinyasa joga

16 let in starejši | M+Ž

2x na teden 90 min | Trener: Andreja

Tor: 19:00 do 20:30
Čet: 19:00 do 20:30
Moški in ženske
19:00
do 20:30
19:00
do 20:30

Vodena vadba za odrasle

Vinjasa joga - začetna

16 let in starejši | M+Ž

2x na teden 75 min | Trener: Bojana

Pon: 19:00 do 20:15
Sre: 19:00 do 20:15
Moški in ženske
19:00
do 20:15
19:00
do 20:15

Judo

Mlajši kadeti/kadetinje

od 13 do 15 let | Otroci

2x na teden 90 min | Trener: Natalija Regina, Anja Dobovšek

Pon: 18:30 do 20:00
Sre: 18:30 do 20:00
Fantje in dekleta
18:30
do 20:00
18:30
do 20:00

Gimnastika

Gimnastika za nežnejši spol

20 let in več | Ž

1x na teden | Trener: Katarina Bolković

Pet: 20:00 do 21:30
Ženske
20:00
do 21:30

Gimnastika

Akrobatika starejši

15 let in starejši | M+Ž

2x na teden 90 min | Trener: Matic Pečan, Katarina Bolković

Pon: 20:00 do 21:30
Tor: 20:00 do 21:30
Sre: 20:00 do 21:30
Čet: 20:00 do 21:30
Moški in ženske
20:00
do 21:30
20:00
do 21:30
20:00
do 21:30
20:00
do 21:30

Gimnastika

Urbana akrobatika flipping art

12 let in starejši | najstniki

2x 90 minut | Trener: Tim Nuč, Luka Avguštin

Tor: 19:30 do 21:00
Čet: 19:30 do 21:00
Fantje in dekleta
19:30
do 21:00
19:30
do 21:00

Judo

Judo začetni tečaj - starejši

11 do 12 let (l. 2006-2007) | Otroci

3x na teden 60-90 min | Trener: Marko Prodan

Tor: 18:00 do 19:00
Čet: 18:00 do 19:00
Pet: 17:30 do 19:00
Fantje in dekleta
18:00
do 19:00
18:00
do 19:00
17:30
do 19:00

Judo

Judo začetni tečaj - mlajši

10 let (l. 2008) | Otroci

3x na teden 60-90 min | Trener: Marko Prodan

Tor: 18:00 do 19:00
Čet: 18:00 do 19:00
Pet: 16:30 do 17:30
Fantje in dekleta
18:00
do 19:00
18:00
do 19:00
16:30
do 17:30

Judo

Mala šola juda

6 do 7 let (l. 2011, 2012) | Otroci

2x na teden 60 minut | Trener: Žiga Cankar

Tor: 17:00 do 18:00
Čet: 17:00 do 18:00
Fantje in dekleta
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00

Judo

Judo A do Ž

5 do 7 let | Otroci

1x na teden 60 minut | Trener: Katja

Pon: 18:30 do 19:30
Sre: 18:30 do 19:30
Fantje in dekleta
18:30
do 19:30
18:30
do 19:30

Super Jump GIB

Skakanje v trampolin parku

6 let in starejši | Vse generacije

1 ali 2 uri

Pon: 16:00 do 21:00
Tor: 16:00 do 21:00
Sre: 16:00 do 21:00
Čet: 16:00 do 21:00
Pet: 16:00 do 21:00
16:00
do 21:00
16:00
do 21:00
16:00
do 21:00
16:00
do 21:00
16:00
do 21:00

Super Jump GIB

Zasebni najem trampolin parka

6 let in starejši | Vse generacije

1 ura

Pon: 8:00 do 21:00
Tor: 8:00 do 21:00
Sre: 8:00 do 21:00
Čet: 8:00 do 21:00
Pet: 8:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 21:00
Ned: 8:00 do 21:00
8:00
do 21:00
8:00
do 21:00
8:00
do 21:00
8:00
do 21:00
8:00
do 21:00
8:00
do 21:00
8:00
do 21:00

Gimnastika

Osnovna gimnastika za deklice in dečke (5- 7 let)

otroci 5- 7 let | otroci

2 uri na teden | Trener: Aljoša Žnidarič

Tor: 16:30 do 17:30
Čet: 16:30 do 17:30
Moški in ženske
16:30
do 17:30
16:30
do 17:30

Vodena vadba za odrasle

Gibov izziv - jutranja vadba

16 let in starejši | M+Ž

2x na teden 60 min | Trener: Pavle, Borut, Maša

Pon: 6:00 do 7:00
Sre: 6:00 do 7:00
Moški in ženske
6:00
do 7:00
6:00
do 7:00

Vodena vadba za odrasle

Gibov izziv

16 let in starejši | M+Ž

3x na teden 60 min | Trener: Pavle, Borut, Maša

Tor: 19:00 do 20:00
Čet: 19:00 do 20:00
Pet: 19:00 do 20:00
Moški in ženske
19:00
do 20:00
19:00
do 20:00
19:00
do 20:00

Vodena vadba za odrasle

Spinning plus

16 let in starejši | M+Ž

90 min | Trener: Pavle, Borut

Pon: 19:30 do 21:00
Sre: 19:30 do 21:00
Moški in ženske
19:30
do 21:00
19:30
do 21:00

Vodena vadba za odrasle

Hot Iron

16 let in starejši | M+Ž

60 min | Trener: Tina

Tor: 20:00 do 21:00
Moški in ženske
20:00
do 21:00

Super Jump GIB

Skakanje v trampolin parku

6 let in starejši | Vse generacije

1 ali 2 uri

Sre: 16:00 do 20:00
Čet: 16:00 do 20:00
Pet: 16:00 do 20:00
Sob: 12:00 do 20:00
Ned: 15:00 do 20:00
16:00
do 20:00
16:00
do 20:00
16:00
do 20:00
12:00
do 20:00
15:00
do 20:00

Super Jump GIB

Zasebni najem trampolin parka

6 let in starejši | Vse generacije

1 ura

Čet: 16:00 do 20:00
Pet: 16:00 do 20:00
Sob: 10:00 do 20:00
Ned: 10:00 do 20:00
16:00
do 20:00
16:00
do 20:00
10:00
do 20:00
10:00
do 20:00

Super Jump GIB

Super Jump Kids prosto skakanje

od 3 do 6 let | otroci

1 ura | Trener: inštruktor gimnastike in akrobatike

Čet: 16:00 do 17:00
Fantje in dekleta
16:00
do 17:00

GiBalček - Telovadba za otroke

Maksi šport 4-5 let

od 4 do 5 let | otroci

1x ali 2x tedensko 55 minut | Trener: Maša, Katja

Pon: 18:30 do 19:30
Tor: 18:30 do 19:30
Sre: 18:30 do 19:30
Čet: 18:30 do 19:30
Fantje in dekleta
18:30
do 19:30
18:30
do 19:30
18:30
do 19:30
18:30
do 19:30

Gimnastika

Mini Gym 4-5 let

od 4 do 5 let | otroci

1x ali 2x tedensko 45 minut | Trener: Katja

Pon: 16:15 do 17:00
Sre: 16:15 do 17:00
Fantje in dekleta
16:15
do 17:00
16:15
do 17:00

GiBalček - Telovadba za otroke

Šport od A do Ž 5-7 let

od 5 do 7 let | otroci

1x ali 2x tedensko 60 minut | Trener: Maša

Tor: 17:45 do 18:45
Čet: 17:45 do 18:45
Fantje in dekleta
17:45
do 18:45
17:45
do 18:45

Judo

Judo od A do Ž 5-7 let

od 5 do 7 let | otroci

1x tedensko 60 minut | Trener: Katja

Pon: 18:30 do 19:30
Sre: 18:30 do 19:30
Fantje in dekleta
18:30
do 19:30
18:30
do 19:30

Gimnastika

Osnovna gimnastika za dečke in deklice 5-7 let

od 5 do 7 let | otroci

1x ali 2x tedensko 60 minut | Trener: Aljoša

Tor: 17:30 do 18:30
Čet: 17:30 do 18:30
Fantje in dekleta
17:30
do 18:30
17:30
do 18:30

GiBalček - Telovadba za otroke

Šport od A do Ž 8-10 let

od 8 do 10 let | otroci

1x ali 2x tedensko 60 minut | Trener: Maša

Tor: 18:30 do 19:30
Čet: 18:30 do 19:30
Fantje in dekleta
18:30
do 19:30
18:30
do 19:30

Super Jump GIB

Super Jump Akrobat 6-9 let

od 6 do 9 let | otroci

1x do 4x tedensko 60 minut | Trener: Aljoša

Pon: 17:00 do 18:00
Tor: 17:00 do 18:00
Sre: 17:00 do 18:00
Čet: 17:00 do 18:00
Fantje in dekleta
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00

Super Jump GIB

Super Jump Akrobat 10-14 let

od 10 do 14 let | otroci

1x ali 2x tedensko 60 minut | Trener: Aljoša

Pon: 18:00 do 19:00
Sre: 18:00 do 19:00
Fantje in dekleta
18:00
do 19:00
18:00
do 19:00