Programi in urniki

Program Pon Tor Sre Čet Pet Sob Ned

GiBalček - Telovadba za otroke

Starši in otroci 1-2 leti

1 do 2 leti | Starši in otroci 1-2

1x ali 2x na teden | Trener: Lina, Vita

Pon: 17:15 do 18:00
Sre: 16:30 do 17:15
Fantje in dekleta
17:15
do 18:00
16:30
do 17:15

GiBalček - Telovadba za otroke

Starši in otroci 1-2 leti

1 do 2 leti | Starši in otroci 1-2

1x ali 2x na teden | Trener: Katja

Tor: 16:30 do 17:15
Fantje in dekleta
16:30
do 17:15

GiBalček - Telovadba za otroke

Starši in otroci 2-3 leta

2 do 3 leta | Starši in otroci 2-3

1x ali 2x na teden | Trener: Lina, Vita

Pon: 18:00 do 18:45
Sre: 17:15 do 18:00
Fantje in dekleta
18:00
do 18:45
17:15
do 18:00

GiBalček - Telovadba za otroke

Starši in otroci 2-3

2 do 3 leta | otroci

45 minut | Trener: Katja

Čet: 16:30 do 17:15
Fantje in dekleta
16:30
do 17:15

GiBalček - Telovadba za otroke

Starši in otroci 2-3 leta

2 do 3 leta | Starši in otroci 2-3

1x ali 2x na teden | Trener: Katja

Tor: 17:15 do 18:00
Čet: 17:15 do 18:00
Fantje in dekleta
17:15
do 18:00
17:15
do 18:00

Gimnastika

Miške starejše nove 2

6-7 let | Otroci

2x tedensko 60 minut | Trener: Rebeka

Pon: 18:00 do 19:00
Pet: 18:00 do 19:00
Dekleta
18:00
do 19:00
18:00
do 19:00

Gimnastika

Miške nove mlajše 1

5-6 let | Otroci

2x tedensko 60 minut | Trener: Neža

Pon: 17:30 do 18:30
Čet: 17:00 do 18:00
Dekleta
17:30
do 18:30
17:00
do 18:00

Gimnastika

Miške nove mlajše 2

5-6 let | Otroci

2x tedensko 60 minut | Trener: Maja

Pon: 17:00 do 18:00
Sre: 17:00 do 18:00
Dekleta
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00

Gimnastika

Miške nove starejše

6-7 let | Otroci

2x tedensko 90 minut | Trener: Lara

Tor: 18:00 do 19:00
Čet: 18:00 do 19:00
Dekleta
18:00
do 19:00
18:00
do 19:00

Judo

Judo vrtec T+Č

5 do 6 let | Otroci

2x na teden 60 minut | Trener: Katja, Zarja

Tor: 18:00 do 19:00
Čet: 18:00 do 19:00
Fantje in dekleta
18:00
do 19:00
18:00
do 19:00

Judo

Judo vrtec P+S

5 do 6 let | Otroci

2x na teden 60 minut | Trener: Zarja, Manca

Pon: 17:00 do 18:00
Sre: 17:00 do 18:00
Fantje in dekleta
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00

Gimnastika

Dečki mlajši

5 do 7 let | Otroci

2x tedensko 60 minut | Trener: Neža

Sre: 17:30 do 18:30
Pet: 17:30 do 18:30
Fantje
17:30
do 18:30
17:30
do 18:30

Gimnastika

Dečki starejši

8 do 10 let | Otroci

2x tedensko 90 minut | Trener: Aljoša

Tor: 17:00 do 18:30
Čet: 17:00 do 18:30
Fantje
17:00
do 18:30
17:00
do 18:30

Judo

Starejši cicibani

od 9 do 10 let | Otroci

3x tedensko | Trener: Gašper, Marko, Žiga

Tor: 17:30 do 19:00
Čet: 17:30 do 19:00
Pet: 17:30 do 19:00
Fantje in dekleta
17:30
do 19:00
17:30
do 19:00
17:30
do 19:00

Judo

Mlajši cicibani

7 do 8 let | Otroci

3x na teden | Trener: Gašper, Marko, Žiga

Tor: 16:30 do 17:30
Čet: 16:30 do 17:30
Pet: 16:30 do 17:30
Fantje in dekleta
16:30
do 17:30
16:30
do 17:30
16:30
do 17:30

Judo

Mlajši dečki, deklice

10 do 11 let | Otroci

3x tedensko 90 min | Trener: Marko, Gašper

Pon: 18:00 do 19:30
Sre: 18:00 do 19:30
Pet: 17:00 do 18:30
Fantje in dekleta
18:00
do 19:30
18:00
do 19:30
17:00
do 18:30

Gimnastika

Cicibanke 1

8-10 let | Deklice

5x tedensko | Trener: Ričard

Pon: 14:00 do 17:00
Tor: 14:00 do 17:00
Sre: 14:00 do 17:00
Čet: 14:00 do 17:00
Pet: 14:00 do 17:00
Dekleta
14:00
do 17:00
14:00
do 17:00
14:00
do 17:00
14:00
do 17:00
14:00
do 17:00

Gimnastika

Cicibanke 2

7-8 let | Deklice

4x tedensko | Trener: Vesna

Pon: 14:00 do 17:00
Sre: 14:00 do 17:00
Čet: 14:00 do 17:00
Pet: 14:00 do 17:00
Dekleta
14:00
do 17:00
14:00
do 17:00
14:00
do 17:00
14:00
do 17:00

Gimnastika

Gim šola 7, nac.

15-16 let | Deklice

4x tedensko | Trener: Katarina

Pon: 17:30 do 20:30
Tor: 17:30 do 20:30
Čet: 17:30 do 20:30
Pet: 17:30 do 20:30
Dekleta
17:30
do 20:30
17:30
do 20:30
17:30
do 20:30
17:30
do 20:30

Gimnastika

Gim šola 4, 5, 6

12-14 let | Deklice

3x tedensko | Trener: Neža

Tor: 14:30 do 17:00
Čet: 14:30 do 17:00
Sob: 8:00 do 10:30
Dekleta
14:30
do 17:00
14:30
do 17:00
8:00
do 10:30

Gimnastika

Gim šola 4, 5

12-13 let | Deklice

3x tedensko | Trener: Ivana

Pon: 17:00 do 19:00
Tor: 17:00 do 19:00
Čet: 17:00 do 19:00
Dekleta
17:00
do 19:00
17:00
do 19:00
17:00
do 19:00

Gimnastika

Gim šola 4 13+, 5

14-15 let | Deklice

3x tedensko | Trener: Ajda

Pon: 18:00 do 20:00
Sre: 18:00 do 20:00
Čet: 18:00 do 20:00
Dekleta
18:00
do 20:00
18:00
do 20:00
18:00
do 20:00

Gimnastika

Gim šola 3, 4 13+

13-15 let | Deklice

3x tedensko | Trener: Neža

Pon: 15:30 do 17:30
Sre: 15:30 do 17:30
Pet: 15:30 do 17:30
Dekleta
15:30
do 17:30
15:30
do 17:30
15:30
do 17:30

Gimnastika

Gim šola 3, 4

10-12 let | Deklice

3x tedensko | Trener: Ajda

Pon: 16:00 do 18:00
Sre: 16:00 do 18:00
Čet: 16:00 do 18:00
Dekleta
16:00
do 18:00
16:00
do 18:00
16:00
do 18:00

Gimnastika

Gim šola 2, 3

9-10 let | Deklice

2x na teden | Trener: Vesna

Sre: 17:30 do 19:30
Pet: 17:30 do 19:30
Dekleta
17:30
do 19:30
17:30
do 19:30

Gimnastika

Gim šola 1, 2

9-10 let | Deklice

2x tedensko | Trener: Rebeka

Tor: 17:30 do 19:30
Čet: 17:30 do 19:30
Dekleta
17:30
do 19:30
17:30
do 19:30

Gimnastika

Gim šola 1

7-8 let | Deklice

3x tedensko | Trener: Rebeka

Pon: 16:00 do 18:00
Sre: 16:00 do 18:00
Pet: 16:00 do 18:00
Dekleta
16:00
do 18:00
16:00
do 18:00
16:00
do 18:00

Gimnastika

Gim šola 1 mlajše

7-8 let | Deklice

2x tedensko | Trener: Lina

Sre: 17:00 do 18:30
Pet: 17:00 do 18:30
Dekleta
17:00
do 18:30
17:00
do 18:30

Gimnastika

A-Ž tekmovalna mlajše

10-11 let | Deklice

2x tedensko | Trener: Lina

Tor: 18:30 do 20:00
Čet: 18:30 do 20:00
Dekleta
18:30
do 20:00
18:30
do 20:00

Gimnastika

A-Ž tekmovalna starejše

11-12 let | Deklice

2x tedensko | Trener: Lina

Sre: 18:30 do 20:30
Pet: 18:30 do 20:30
Dekleta
18:30
do 20:30
18:30
do 20:30

Gimnastika

Miške nadaljevalna 1

6-7 let | Deklice

2x tedensko | Trener: Ivana

Sre: 17:00 do 18:30
Pet: 17:00 do 18:30
Dekleta
17:00
do 18:30
17:00
do 18:30

Gimnastika

Članice, mladinke

15 let in starejše | Dekleta

4x tedensko | Trener: Ričard

Pon: 17:00 do 20:00
Tor: 17:00 do 20:00
Čet: 17:00 do 20:00
Pet: 17:00 do 20:00
Dekleta
17:00
do 20:00
17:00
do 20:00
17:00
do 20:00
17:00
do 20:00

Gimnastika

Kadetinje 1

12-13 let | Deklice

6x tedensko | Trener: Urban

Pon: 14:30 do 18:30
Tor: 14:30 do 18:30
Sre: 14:30 do 18:30
Čet: 14:30 do 18:30
Pet: 14:30 do 18:30
Sob: 9:00 do 13:00
Dekleta
14:30
do 18:30
14:30
do 18:30
14:30
do 18:30
14:30
do 18:30
14:30
do 18:30
9:00
do 13:00

Gimnastika

Kadetinje 2

12-13 let | Deklice

4x tedensko | Trener: Ina

Pon: 14:30 do 18:30
Tor: 14:30 do 18:30
Čet: 14:30 do 18:30
Pet: 14:30 do 18:30
Dekleta
14:30
do 18:30
14:30
do 18:30
14:30
do 18:30
14:30
do 18:30

Gimnastika

Deklice 1

9-11 let | Deklice

6x tedensko | Trener: Katarina

Pon: 14:00 do 17:30
Tor: 14:00 do 17:30
Sre: 14:00 do 17:30
Čet: 14:00 do 17:30
Pet: 14:00 do 17:30
Sob: 11:00 do 14:30
Dekleta
14:00
do 17:30
14:00
do 17:30
14:00
do 17:30
14:00
do 17:30
14:00
do 17:30
11:00
do 14:30

Gimnastika

Deklice 2

9-11 let | Deklice

5x tedensko | Trener: Ivana

Pon: 14:00 do 17:30
Tor: 14:00 do 17:30
Sre: 14:00 do 17:30
Pet: 14:00 do 17:30
Sob: 11:00 do 14:30
Dekleta
14:00
do 17:30
14:00
do 17:30
14:00
do 17:30
14:00
do 17:30
11:00
do 14:30

Gimnastika

Gimnastika A - Ž najmlajše

8-10 let | Otroci

2x tedensko | Trener: Maja

Pon: 18:00 do 19:30
Sre: 18:00 do 19:30
Dekleta
18:00
do 19:30
18:00
do 19:30

Gimnastika

Gimnastika A - Ž starejše

12-14 let | Otroci

2x tedensko | Trener: Lara

Tor: 19:00 do 20:30
Čet: 19:00 do 20:30
Dekleta
19:00
do 20:30
19:00
do 20:30

Gimnastika

Cheerleading za otroke

6 let in več | Otroci

2x na teden 90 minut | Trener: Anja

Pon: 18:00 do 19:30
Sre: 17:30 do 19:00
Fantje in dekleta
18:00
do 19:30
17:30
do 19:00

Gimnastika

Akrobatika mlajši začetna

10 do 15 let | M+Ž

2x tedensko | Trener: Neža, Ivana

Tor: 17:00 do 18:30
Pet: 18:30 do 20:00
Fantje in dekleta
17:00
do 18:30
18:30
do 20:00

Vodena vadba za odrasle

Senior Gib

seniorke/seniorji | M+Ž

1x ali 2x na teden 60 min | Trener: Barbara

Tor: 8:00 do 9:00
Pet: 8:00 do 9:00
Moški in ženske
8:00
do 9:00
8:00
do 9:00

Vodena vadba za odrasle

Senior Gib

seniorke/seniorji | M+Ž

1x ali 2x na teden 60 min | Trener: Barbara

Tor: 9:00 do 10:00
Pet: 9:00 do 10:00
Moški in ženske
9:00
do 10:00
9:00
do 10:00

Vodena vadba za odrasle

Senior Gib

seniorke/seniorji | M+Ž

1x do 2x na teden 60 min | Trener: Aljoša

Tor: 8:00 do 9:00
Čet: 8:00 do 9:00
Moški in ženske
8:00
do 9:00
8:00
do 9:00

Vodena vadba za odrasle

Optimistke

onkološke rekonvalescentke | Ž

1x na teden 60 min | Trener: Dragica

Pon: 16:00 do 17:00
Ženske
16:00
do 17:00

Vodena vadba za odrasle

Zdrava vadba

15 let in starejši | M+Ž

2x na teden 60 min | Trener: Ivana

Pon: 19:00 do 20:00
Sre: 19:00 do 20:00
Moški in ženske
19:00
do 20:00
19:00
do 20:00

Vodena vadba za odrasle

Zdrava hrbtenica

15 let in starejši | M+Ž

2x na teden 60 min | Trener: Ivana

Tor: 19:00 do 20:00
Čet: 19:00 do 20:00
Moški in ženske
19:00
do 20:00
19:00
do 20:00

Super Jump GIB

Tor: 16:00 do 20:00
Čet: 16:00 do 20:00
Pet: 16:00 do 21:00
Sob: 10:00 do 18:00
Ned: 10:00 do 17:00
16:00
do 20:00
16:00
do 20:00
16:00
do 21:00
10:00
do 18:00
10:00
do 17:00

Super Jump GIB

Super Jump Party***

4 let in starejši

športne igre 60 min in trampolini 30 min

Pet: 16:00 do 20:00
Sob: 10:30 do 20:00
Ned: 10:30 do 20:00
Fantje in dekleta
16:00
do 20:00
10:30
do 20:00
10:30
do 20:00

Super Jump GIB

Mega Jump Party****

4 let in starejši

športne igre 30 min in trampolini 60 min

Pet: 16:00 do 20:00
Sob: 10:30 do 20:00
Ned: 10:30 do 20:00
Fantje in dekleta
16:00
do 20:00
10:30
do 20:00
10:30
do 20:00

Super Jump GIB

Premium Jump Party*****

6 let in starejši

trampolini 90 min

Tor: 17:00 do 20:00
Čet: 17:00 do 20:00
Pet: 16:00 do 20:00
Sob: 10:30 do 20:00
Ned: 10:30 do 20:00
Fantje in dekleta
17:00
do 20:00
17:00
do 20:00
16:00
do 20:00
10:30
do 20:00
10:30
do 20:00

Super Jump GIB

Mini Gib Party**

od 1. do 3. leta | otroci

športne igre 60 min, poligon 30 min

Sob: 10:30 do 20:00
Ned: 10:30 do 20:00
Fantje in dekleta
10:30
do 20:00
10:30
do 20:00

GiBalček - Telovadba za otroke

Cici šport 3-4 leta

3 do 4 leta | Otroci

1x ali 2x na teden | Trener: Katja, Lara

Pon: 16:30 do 17:15
Sre: 16:30 do 17:15
Fantje in dekleta
16:30
do 17:15
16:30
do 17:15

GiBalček - Telovadba za otroke

Cici šport 3-4

3 do 4 leta | Otroci

1x ali 2x na teden | Trener: Katja, Lara

Pon: 17:15 do 18:00
Sre: 17:15 do 18:00
Fantje in dekleta
17:15
do 18:00
17:15
do 18:00

GiBalček - Telovadba za otroke

Cici šport 3-4

3 do 4 leta | Otroci

1x ali 2x na teden 45 min | Trener: Lina, Janina

Tor: 16:30 do 17:15
Čet: 16:30 do 17:15
Fantje in dekleta
16:30
do 17:15
16:30
do 17:15

GiBalček - Telovadba za otroke

Cici šport 3-4

3 do 4 leta | Otroci

1x ali 2x na teden 45 min | Trener: Lina, Janina

Tor: 17:15 do 18:00
Čet: 17:15 do 18:00
Fantje in dekleta
17:15
do 18:00
17:15
do 18:00

GiBalček - Telovadba za otroke

Maksi šport 4-6

4 do 6 let | Otroci

1x do 2x na teden 55 min | Trener: Katja, Lara

Pon: 18:00 do 18:55
Sre: 18:00 do 18:55
Fantje in dekleta
18:00
do 18:55
18:00
do 18:55

GiBalček - Telovadba za otroke

Maksi šport 4-6

4 do 6 let | Otroci

1x do 2x na teden 55 min | Trener: Vita, Manca

Tor: 18:00 do 18:55
Čet: 18:00 do 18:55
Fantje in dekleta
18:00
do 18:55
18:00
do 18:55

GiBalček - Telovadba za otroke

Šport A do Ž 6 do 8 let

6 do 8 let | Otroci

1x ali 2x na teden | Trener: Vita

Tor: 17:00 do 18:00
Čet: 17:00 do 18:00
Fantje in dekleta
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00

GiBalček - Telovadba za otroke

Judo od A do Ž 5-7 let

5 do 7 let | Otroci

1x tedensko | Trener: Zarja, Manca

Sre: 18:00 do 19:00
Fantje in dekleta
18:00
do 19:00

Judo

Starejši dečki in deklice

od 11 do 13 let | Otroci

3-4x na teden 90 min | Trener: Marko, Gašper, Andrej

Pon: 17:00 do 18:30
Sre: 17:00 do 18:30
Pet: 17:00 do 18:30
Fantje in dekleta
17:00
do 18:30
17:00
do 18:30
17:00
do 18:30

Judo

Judo za mladostnike, študente in odrasle

17 let in starejši | M+Ž

2x na teden 90 min | Trener: Anja, Grega, Žiga

Pon: 20:00 do 21:30
Sre: 20:00 do 21:30
Moški in ženske
20:00
do 21:30
20:00
do 21:30

Judo

Judo za odrasle - nadaljevalni tečaj

17 let in starejši | Moški in ženske

2x na teden 90 min | Trener: Anja, Žiga

Pon: 20:00 do 21:30
Sre: 20:00 do 21:30
Moški in ženske
20:00
do 21:30
20:00
do 21:30

Judo

Usmerjevalni šport 1,2

tekmovalci stari od 16 do 18 let | tekmovalci

vsakodnevni trening | Trener: Anja

Pon: 15:00 do 17:00
Tor: 19:00 do 21:00
Sre: 15:00 do 17:00
Čet: 19:00 do 21:00
Pet: 15:00 do 17:00
Moški in ženske
15:00
do 17:00
19:00
do 21:00
15:00
do 17:00
19:00
do 21:00
15:00
do 17:00

Judo

Usmerjevalni šport 3

tekmovalci stari od 13 do 15 let | tekmovalci

vsakodnevni trening | Trener: Andrej

Pon: 15:00 do 16:30
Tor: 15:00 do 16:30
Sre: 17:00 do 18:30
Čet: 15:00 do 16:30
Pet: 15:00 do 17:00
Moški in ženske
15:00
do 16:30
15:00
do 16:30
17:00
do 18:30
15:00
do 16:30
15:00
do 17:00

Judo

Kadeti

tekmovalci stari od 15 do 18 | tekmovalci

2x tedensko | Trener: Anja

Tor: 15:00 do 16:30
Čet: 15:00 do 16:30
Moški in ženske
15:00
do 16:30
15:00
do 16:30

Judo

tekmovalni šport

tekmovalci starejši od 17 let | tekmovalci

vsakodnevi trening | Trener: Grega

Pon: 18:30 do 20:00
Tor: 19:00 do 21:00
Sre: 18:30 do 20:00
Čet: 19:00 do 21:00
Pet: 18:30 do 20:00
Moški
18:30
do 20:00
19:00
do 21:00
18:30
do 20:00
19:00
do 21:00
18:30
do 20:00

Judo

perspektivni šport

tekmovalci starejši od 17 let | tekmovalci

vsakodnevi trening | Trener: Marko, Andrej

Pon: 19:30 do 21:00
Tor: 19:00 do 21:00
Sre: 19:30 do 21:00
Čet: 19:00 do 21:00
Pet: 15:00 do 16:30
Sob: 9:00 do 11:00
Moški
19:30
do 21:00
19:00
do 21:00
19:30
do 21:00
19:00
do 21:00
15:00
do 16:30
9:00
do 11:00

Gimnastika

Super jump Akrobat mlajši začetniki 6+

6 let in starejši | Otroci

1x ali 2x na teden 60 min | Trener: trener gimnastike

Pon: 17:00 do 18:00
Sre: 17:00 do 18:00
Fantje in dekleta
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00

Gimnastika

Super jump Akrobat starejši začetniki 9+

9 let in starejši | Otroci

1x ali 2x na teden 60 min | Trener: trener gimnastike

Pon: 18:00 do 19:00
Sre: 18:00 do 19:00
Fantje in dekleta
18:00
do 19:00
18:00
do 19:00

Gimnastika

Super jump Akrobat starejši nadaljevalna 9+

9 let in starejši | Otroci

1x ali 2x na teden 60 min | Trener: Aljoša

Pon: 19:00 do 20:00
Sre: 19:00 do 20:00
Fantje in dekleta
19:00
do 20:00
19:00
do 20:00

Vodena vadba za odrasle

Jutranja vadba

15 let in starejši | M+Ž

60 minut | Trener: Pavle

Pon: 6:00 do 7:00
Sre: 6:00 do 7:00
Pet: 6:00 do 7:00
Moški in ženske
6:00
do 7:00
6:00
do 7:00
6:00
do 7:00

Vodena vadba za odrasle

Gibov izziv

15 let in starejši | M+Ž

60 minut | Trener: Tina, Miha, Borut

Pon: 17:00 do 18:00
Tor: 18:00 do 19:00
Sre: 17:00 do 18:00
Čet: 18:00 do 19:00
Moški in ženske
17:00
do 18:00
18:00
do 19:00
17:00
do 18:00
18:00
do 19:00

Vodena vadba za odrasle

Hot Iron

15 let in starejši | M+Ž

60 minut | Trener: Tina

Pon: 18:00 do 19:00
Sre: 18:00 do 19:00
Moški in ženske
18:00
do 19:00
18:00
do 19:00

Vodena vadba za odrasle

Spinning++

15 let in starejši | M+Ž

60 do 90 minut | Trener: Borut, Pavle

Pon: 20:00 do 21:00
Sre: 20:00 do 21:00
Pet: 18:30 do 20:00
Moški in ženske
20:00
do 21:00
20:00
do 21:00
18:30
do 20:00

Vodena vadba za odrasle

Spinning

15 let in starejši | M+Ž

60 minut | Trener: Borut

Pon: 19:00 do 20:00
Čet: 20:00 do 21:00
Moški in ženske
19:00
do 20:00
20:00
do 21:00

Vodena vadba za odrasle

Fit GIB

15 let in starejši | M+Ž

60 minut | Trener: Borut

Sre: 19:00 do 20:00
Moški in ženske
19:00
do 20:00

Vodena vadba za odrasle

Funkcionalna vadba

15 let in starejši | M+Ž

60 minut | Trener: Miha, Borut

Tor: 19:00 do 20:00
Čet: 19:00 do 20:00
Moški in ženske
19:00
do 20:00
19:00
do 20:00

Vodena vadba za odrasle

Tradicionalna Hatha joga

16 let in starejši | M+Ž

2x na teden 60 min | Trener: Lučka

Tor: 20:30 do 21:30
Čet: 20:30 do 21:30
Moški in ženske
20:30
do 21:30
20:30
do 21:30

Vodena vadba za odrasle

Tradicionalna Hatha joga

16 let in starejši | M+Ž

2x na teden 90 min | Trener: Pragna

Sre: 9:00 do 10:00
Pet: 19:00 do 20:30
Ned: 18:00 do 19:30
Moški in ženske
9:00
do 10:00
19:00
do 20:30
18:00
do 19:30

Vodena vadba za odrasle

Vinjasa joga - začetna

16 let in starejši | M+Ž

2x na teden 60 min | Trener: Bojana

Pon: 19:00 do 20:00
Sre: 19:00 do 20:00
Čet: 20:00 do 21:30
Moški in ženske
19:00
do 20:00
19:00
do 20:00
20:00
do 21:30

Vodena vadba za odrasle

Vinjasa joga - nadaljevalna

16 let in starejši | M+Ž

2x na teden 90 minut | Trener: Bojana

Pon: 20:00 do 21:30
Sre: 20:00 do 21:30
Moški in ženske
20:00
do 21:30
20:00
do 21:30

Vodena vadba za odrasle

Flow vinyasa joga

16 let in starejši | M+Ž

2x na teden 90 min | Trener: Andreja

Tor: 19:00 do 20:30
Čet: 19:00 do 20:30
Moški in ženske
19:00
do 20:30
19:00
do 20:30

Judo

Mlajši kadeti/kadetinje

od 13 do 15 let | Otroci

2x na teden 90 min | Trener: Andrej, Marko

Tor: 15:00 do 16:30
Sre: 17:00 do 18:30
Čet: 15:00 do 16:30
Fantje in dekleta
15:00
do 16:30
17:00
do 18:30
15:00
do 16:30

Gimnastika

Gimnastika za nežnejši spol

18 let in več | Ž

1x na teden | Trener: Rebeka

Pet: 19:30 do 21:00
Ženske
19:30
do 21:00

Gimnastika

Akrobatika starejši

16 let in starejši | M+Ž

2x ali 4x na teden 90 min | Trener: trenerji gimnastike

Pon: 20:00 do 21:30
Tor: 20:00 do 21:30
Sre: 20:00 do 21:30
Čet: 20:00 do 21:30
Moški in ženske
20:00
do 21:30
20:00
do 21:30
20:00
do 21:30
20:00
do 21:30

Judo

Judo začetni tečaj - starejši

11 do 12 let | Otroci

3x na teden 60-90 min | Trener: Žiga

Tor: 18:00 do 19:00
Čet: 18:00 do 19:00
Pet: 17:30 do 19:00
Fantje in dekleta
18:00
do 19:00
18:00
do 19:00
17:30
do 19:00

Judo

Judo začetni tečaj - mlajši

10 let | Otroci

3x na teden 60-90 min | Trener: Žiga

Tor: 18:00 do 19:00
Čet: 18:00 do 19:00
Pet: 17:30 do 19:00
Fantje in dekleta
18:00
do 19:00
18:00
do 19:00
17:30
do 19:00

Judo

Mala šola juda

6 do 7 let | Otroci

2x na teden 60 minut | Trener: Žiga

Tor: 17:00 do 18:00
Čet: 17:00 do 18:00
Fantje in dekleta
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00

Judo

Judo A do Ž

5 do 7 let | Otroci

1x na teden 60 minut | Trener: Zarja, Manca

Sre: 17:00 do 18:00
Fantje in dekleta
17:00
do 18:00

Super Jump GIB

Skakanje v trampolin parku

6 let in starejši | Vse generacije

1 ali 2 uri

Tor: 16:00 do 20:00
Čet: 16:00 do 20:00
Pet: 16:00 do 21:00
Sob: 10:00 do 18:00
16:00
do 20:00
16:00
do 20:00
16:00
do 21:00
10:00
do 18:00

Super Jump GIB

Zasebni najem trampolin parka

6 let in starejši | Vse generacije

1 ura

Pon: 8:00 do 17:00
Tor: 8:00 do 21:00
Sre: 8:00 do 17:00
Čet: 8:00 do 21:00
Pet: 8:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 21:00
Ned: 8:00 do 21:00
8:00
do 17:00
8:00
do 21:00
8:00
do 17:00
8:00
do 21:00
8:00
do 21:00
8:00
do 21:00
8:00
do 21:00

Super Jump GIB

Super Jump Kids prosto skakanje

od 3 do 6 let | otroci

1 ura

Čet: 16:00 do 17:00
Fantje in dekleta
16:00
do 17:00

GiBalček - Telovadba za otroke

Maksi šport 4-6

4 do 6 let | otroci

1x ali 2x na teden 55 min | Trener: Katja, Lara, Vita, Manca

Pon: 18:00 do 18:55
Tor: 18:00 do 18:55
Sre: 18:00 do 18:55
Čet: 18:00 do 18:55
Fantje in dekleta
18:00
do 18:55
18:00
do 18:55
18:00
do 18:55
18:00
do 18:55

GiBalček - Telovadba za otroke

Šport od A do Ž 6-8 let

od 6 do 8 let | otroci

1x ali 2x tedensko 60 minut | Trener: Vita

Tor: 18:00 do 19:00
Čet: 18:00 do 19:00
Fantje in dekleta
18:00
do 19:00
18:00
do 19:00

Judo

Judo od A do Ž 5-7

od 5 do 7 let | otroci

1x tedensko 60 minut | Trener: Zarja, Manca

Sre: 17:00 do 18:00
Fantje in dekleta
17:00
do 18:00

Gimnastika

Super jump Akrobat mlajši začetniki 6+

6 let in starejši | Otroci

1x ali 2x na teden 60 min | Trener: Aljoša

Pon: 17:00 do 18:00
Sre: 17:00 do 18:00
Fantje in dekleta
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00

Gimnastika

Super jump Akrobat starejši začetniki 9+

9 let in starejši | Otroci

1x ali 2x na teden 60 min | Trener: Aljoša

Pon: 18:00 do 19:00
Sre: 18:00 do 19:00
Fantje in dekleta
18:00
do 19:00
18:00
do 19:00

Gimnastika

Super jump Akrobat starejši nadaljevalna 9+

9 let in starejši | Otroci

1x ali 2x na teden 60 min | Trener: Aljoša

Pon: 19:00 do 20:00
Sre: 19:00 do 20:00
Fantje in dekleta
19:00
do 20:00
19:00
do 20:00

Gimnastika

Team GYM starejši

14 let in starejši | M+Ž

3x tedensko | Trener: Ričard

Tor: 17:30 do 20:00
Sre: 17:30 do 20:00
Sob: 8:00 do 11:00
Fantje in dekleta
17:30
do 20:00
17:30
do 20:00
8:00
do 11:00

Gimnastika

Team GYM mlajši

13-14 let | M+Ž

2x tedensko | Trener: Vesna, Aljoša

Tor: 17:30 do 19:30
Čet: 17:30 do 19:30
Fantje in dekleta
17:30
do 19:30
17:30
do 19:30