Programi in urniki

Program Pon Tor Sre Čet Pet Sob Ned

GiBalček - Telovadba za otroke

Starši in otroci 1-2 leti

1 do 2 leti | Starši in otroci 1 do 2 leti

1x ali 2x na teden | Trener: Jelica

Pon: 16:30 do 17:15
Sre: 16:30 do 17:15
Fantje in dekleta
16:30
do 17:15
16:30
do 17:15

GiBalček - Telovadba za otroke

Starši in otroci od 2 do 3 leta

2 do 3 leta | Starši in otroci 2-3

1x ali 2x na teden | Trener: Jelica, Taja

Pon: 17:20 (Skupina je polna) do 18:05
Tor: 16:30 (Skupina je polna) do 17:15
Sre: 17:20 (Skupina je polna) do 18:05
Čet: 16:30 (Skupina je polna) do 17:15
Pet: 16:30 do 17:15
Fantje in dekleta
17:20 (Skupina je polna)
do 18:05
16:30 (Skupina je polna)
do 17:15
17:20 (Skupina je polna)
do 18:05
16:30 (Skupina je polna)
do 17:15
16:30
do 17:15

Gimnastika

Miške 1

5-6 let | Dekleta

2x tedensko 60 minut | Trener: Goran

Pon: 18:00 do 19:00
Sre: 18:00 do 19:00
Dekleta
18:00
do 19:00
18:00
do 19:00

Gimnastika

Miške 2

5-6 let | Dekleta

2x tedensko 60 minut | Trener: Nadia

Tor: 17:00 do 18:00
Čet: 17:00 do 18:00
Dekleta
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00

Judo

Judo vrtec P+S

5 do 6 let | Otroci

2x na teden 45 minut | Trener: Zarja Tavčar

Pon: 16:15 do 17:00
Sre: 16:15 do 17:00
Fantje in dekleta
16:15
do 17:00
16:15
do 17:00

Gimnastika

Dečki 1

5-7 let | Fantje

2x tedensko 60 minut | Trener: Goran

Pon: 18:00 do 19:00
Sre: 18:00 do 19:00
Fantje
18:00
do 19:00
18:00
do 19:00

Gimnastika

Dečki 2

5-7 let | Fantje

2x tedensko 60 minut | Trener: Nadia

Tor: 17:00 do 18:00
Čet: 17:00 do 18:00
Fantje
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00

Judo

Mlajši Cicibani 8-9 let

8 do 9 let | Otroci

3x na teden | Trener: Andrej Pavlin

Tor: 18:00 do 19:00
Čet: 18:00 do 19:00
Pet: 17:00 do 18:30
Fantje in dekleta
18:00
do 19:00
18:00
do 19:00
17:00
do 18:30

Judo

Mlajši dečki, deklice

9 do 10 let | Otroci

3x tedensko | Trener: Žiga

Tor: 17:00 do 18:30
Čet: 17:00 do 18:30
Pet: 17:00 do 18:30
Fantje in dekleta
17:00
do 18:30
17:00
do 18:30
17:00
do 18:30

Gimnastika

Gim šola 1

6 let | Dekleta

2 x tedensko 90 minut | Trener: Katarina

Pon: 17:30 do 19:00
Sre: 17:30 do 19:00
Dekleta
17:30
do 19:00
17:30
do 19:00

Gimnastika

Gim šola 6

2008 - 2009 | Dekleta

3 x tedensko | Trener: Katarina

Pon: 15:00 do 17:30
Sre: 15:00 do 17:30
Pet: 14:30 do 17:00
Dekleta
15:00
do 17:30
15:00
do 17:30
14:30
do 17:00

Gimnastika

Gim šola 5

2009 - 2011 | Deklice

5 x tedensko | Trener: Nadia

Pon: 14:30 do 17:30
Tor: 14:30 do 17:30
Sre: 14:30 do 17:30
Pet: 14:30 do 17:30
Sob: 9:00 do 12:00
Dekleta
14:30
do 17:30
14:30
do 17:30
14:30
do 17:30
14:30
do 17:30
9:00
do 12:00

Gimnastika

Gim šola 3

2015 - 2010 | Dekleta

2x tedensko 2 uri | Trener: Katarina, Nadia, Laura, Brina

Tor: 17:30 do 19:30
Čet: 17:30 do 19:30
Dekleta
17:30
do 19:30
17:30
do 19:30

Gimnastika

Gim šola 4

2010-2014 | Dekleta

3 x tedensko | Trener: Katarina

Tor: 15:30 do 17:30
Čet: 15:30 do 17:30
Pet: 17:00 do 19:30
Dekleta
15:30
do 17:30
15:30
do 17:30
17:00
do 19:30

Gimnastika

Gim šola 3 b

2015 - 2010 | Dekleta

3x tedensko 2 uri | Trener: Laura, Brina

Tor: 17:30 do 19:30
Čet: 17:30 do 19:30
Pet: 17:30 do 19:30
Dekleta
17:30
do 19:30
17:30
do 19:30
17:30
do 19:30

Gimnastika

Gim šola 2

2015, 2016 letniki | Dekleta

4 x tedensko | Trener: Nadia

Pon: 17:00 do 19:30
Sre: 17:00 do 19:30
Čet: 14:30 do 17:00
Pet: 17:00 do 19:30
Dekleta
17:00
do 19:30
17:00
do 19:30
14:30
do 17:00
17:00
do 19:30

Gimnastika

Članice, mladinke -GC

16 let in starejše | Dekleta

5x tedensko | Trener: Urban

Pon: 14:30 do 18:30
Tor: 14:30 do 18:30
Sre: 14:30 do 18:30
Čet: 14:30 do 18:30
Pet: 14:30 do 18:30
Sob: 9:00 do 13:00
Dekleta
14:30
do 18:30
14:30
do 18:30
14:30
do 18:30
14:30
do 18:30
14:30
do 18:30
9:00
do 13:00

Gimnastika

Članice - GIB

16 let in starejše | Dekleta

5x tedensko | Trener: Nadia

Pon: 14:30 do 17:30
Tor: 14:30 do 17:30
Sre: 14:30 do 17:30
Pet: 14:30 do 17:30
Sob: 9:00 do 12:00
Dekleta
14:30
do 17:30
14:30
do 17:30
14:30
do 17:30
14:30
do 17:30
9:00
do 12:00

Gimnastika

Kadetinje, mladinke

Dekleta

5x tedensko | Trener: Goran

Pon: 14:00 do 18:00
Tor: 14:00 do 18:00
Sre: 14:00 do 18:00
Čet: 14:00 do 18:00
Pet: 14:00 do 18:00
Sob: 9:00 do 13:00
Dekleta
14:00
do 18:00
14:00
do 18:00
14:00
do 18:00
14:00
do 18:00
14:00
do 18:00
9:00
do 13:00

Gimnastika

Deklice

Dekleta

5x tedensko | Trener: Ivana

Pon: 14:00 do 18:00
Tor: 14:00 do 18:00
Sre: 14:00 do 18:00
Čet: 14:00 do 18:00
Pet: 14:00 do 18:00
Sob: 9:00 do 13:00
Dekleta
14:00
do 18:00
14:00
do 18:00
14:00
do 18:00
14:00
do 18:00
14:00
do 18:00
9:00
do 13:00

Gimnastika

Gimnastika od A do Ž 1

7 - 13 let

2x tedensko 90 minut

Pon: 19:00 do 20:30
Sre: 19:00 do 20:30
Dekleta
19:00
do 20:30
19:00
do 20:30

Gimnastika

Gimnastika od A do Ž 2

7 - 13 let

2x tedensko 90 minut | Trener: Goran

Tor: 18:00 do 19:30
Čet: 18:00 do 19:30
Dekleta
18:00
do 19:30
18:00
do 19:30

Cheerleading

Cheerleading za otroke

Otroška skupina | Otroci 2012 - 2017

2x na teden | Trener: Anja Tegelj

Tor: 17:00 do 18:30
Čet: 17:00 do 18:30
Fantje in dekleta
17:00
do 18:30
17:00
do 18:30

Gimnastika

Mlajši akrobati 1

8 - 13 let | M+Ž

2x tedensko 90 minut

Pon: 19:00 do 20:30
Sre: 19:00 do 20:30
Fantje in dekleta
19:00
do 20:30
19:00
do 20:30

Gimnastika

Mlajši akrobati 2

8 - 13 let | M+Ž

2x tedensko 90 minut | Trener: Goran

Tor: 18:00 do 19:30
Čet: 18:00 do 19:30
Fantje in dekleta
18:00
do 19:30
18:00
do 19:30

FIT GIB vadbe za odrasle

Senior Gib

seniorke/seniorji | M+Ž

1x do 2x na teden 60 min | Trener: Aljoša

Tor: 8:00 do 9:00
Čet: 8:00 do 9:00
Moški in ženske
8:00
do 9:00
8:00
do 9:00

FIT GIB vadbe za odrasle

Optimistke

onkološke rekonvalescentke | Ž

1x na teden 60 min | Trener: Dragica

Pon: 16:00 do 17:00
Ženske
16:00
do 17:00

FIT GIB vadbe za odrasle

Zdrava vadba

15 let in starejši | M+Ž

60 minut | Trener: Miha

Tor: 19:00 do 20:00
Čet: 19:00 do 20:00
Moški in ženske
19:00
do 20:00
19:00
do 20:00

FIT GIB vadbe za odrasle

Zdrava hrbtenica

15 let in starejši | M+Ž

60 minut | Trener: Miha

Tor: 20:00 do 21:00
Čet: 20:00 do 21:00
Moški in ženske
20:00
do 21:00
20:00
do 21:00

Tor: 16:00 do 20:00
Čet: 16:00 do 20:00
Pet: 16:00 do 21:00
Sob: 10:00 do 18:00
Ned: 10:00 do 17:00
16:00
do 20:00
16:00
do 20:00
16:00
do 21:00
10:00
do 18:00
10:00
do 17:00

Super Jump Party***

6 let in starejši

športne igre 60 min in trampolini 30 min

Pet: 16:00 do 20:00
Sob: 10:30 do 20:00
Ned: 10:30 do 20:00
Fantje in dekleta
16:00
do 20:00
10:30
do 20:00
10:30
do 20:00

Mega Jump Party****

6 let in starejši

športne igre 30 min in trampolini 60 min

Pet: 16:00 do 20:00
Sob: 10:30 do 20:00
Ned: 10:30 do 20:00
Fantje in dekleta
16:00
do 20:00
10:30
do 20:00
10:30
do 20:00

Premium Jump Party*****

6 let in starejši

trampolini 90 min

Tor: 17:00 do 20:00
Čet: 17:00 do 20:00
Pet: 16:00 do 20:00
Sob: 10:30 do 20:00
Ned: 10:30 do 20:00
Fantje in dekleta
17:00
do 20:00
17:00
do 20:00
16:00
do 20:00
10:30
do 20:00
10:30
do 20:00

Mini Gib Party**

od 1. do 5. leta | otroci

športne igre 60 min, poligon 30 min

Sob: 10:30 do 20:00
Ned: 10:30 do 20:00
Fantje in dekleta
10:30
do 20:00
10:30
do 20:00

GiBalček - Telovadba za otroke

Cici šport 3-4 leta

3 do 4 leta | Otroci

1x ali 2x na teden | Trener: Jelica, Taja

Tor: 17:20 do 18:05
Čet: 17:20 do 18:05
Pet: 17:20 do 18:05
Fantje in dekleta
17:20
do 18:05
17:20
do 18:05
17:20
do 18:05

GiBalček - Telovadba za otroke

Cici šport 3-4 leta

3 do 4 leta | Otroci

1x ali 2x na teden | Trener: Jelica, Taja, Urška

Pon: 18:10 do 18:55
Sre: 18:10 do 18:55
Fantje in dekleta
18:10
do 18:55
18:10
do 18:55

GiBalček - Telovadba za otroke

Maksi šport od 4 do 5 let

4 do 5 let | Otroci

Zlati Sonček, 1x do 2x na teden | Trener: Jelica

Tor: 18:10 do 18:55
Čet: 18:10 do 18:55
Pet: 17:20 do 18:05
Fantje in dekleta
18:10
do 18:55
18:10
do 18:55
17:20
do 18:05

GiBalček - Telovadba za otroke

Šport A do Ž 6-9

6 do 9 let | Otroci

1x ali 2x na teden | Trener: Urška

Tor: 17:00 do 18:00
Čet: 17:00 do 18:00
Fantje in dekleta
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00

Judo

Starejši dečki in deklice

od 10 do 12 let | Otroci

3x na teden | Trener: Žiga

Pon: 17:00 do 18:30
Sre: 17:00 do 18:30
Pet: 17:00 do 18:30
Fantje in dekleta
17:00
do 18:30
17:00
do 18:30
17:00
do 18:30

Judo

Judo za odrasle

20 let in starejši | Moški in ženske

3x na teden | Trener: Žiga

Pon: 20:30 do 22:00
Sre: 20:30 do 22:00
Čet: 20:00 do 21:00
Moški in ženske
20:30
do 22:00
20:30
do 22:00
20:00
do 21:00

Judo

Usmerjevalni šport

tekmovalci starejši od 15 let | tekmovalci

Trener: Urh Klopčič

Pon: 15:30 do 17:00
Tor: 15:30 do 17:00
Sre: 15:30 do 17:00
Čet: 15:30 do 17:00
Pet: 16:30 do 18:00
Sob: 9:00 do 11:00
Moški
15:30
do 17:00
15:30
do 17:00
15:30
do 17:00
15:30
do 17:00
16:30
do 18:00
9:00
do 11:00

Judo

Perspektivni šport

Trener: Grega Makovec

Pon: 18:30 do 20:30
Tor: 18:30 do 20:30
Sre: 18:30 do 20:30
Čet: 18:30 do 20:30
Pet: 18:30 do 20:30
Sob: 9:00 do 11:00
Moški in ženske
18:30
do 20:30
18:30
do 20:30
18:30
do 20:30
18:30
do 20:30
18:30
do 20:30
9:00
do 11:00

Judo

Mlajši kadeti in kadetinje

tekmovalci stari od 13 do 14 let | M+Ž

5x tedensko | Trener: Urh Klopčič

Pon: 15:30 do 17:00
Tor: 15:30 do 17:00
Sre: 15:30 do 17:00
Čet: 15:30 do 17:00
Pet: 16:30 do 18:00
Fantje in dekleta
15:30
do 17:00
15:30
do 17:00
15:30
do 17:00
15:30
do 17:00
16:30
do 18:00

Judo

Vrhunski šport

tekmovalci starejši od 20 let | tekmovalci

vsakodnevi trening | Trener: Grega Makovec

Pon: 18:30 do 20:30
Tor: 18:30 do 20:30
Sre: 18:30 do 20:30
Čet: 18:30 do 20:30
Pet: 18:30 do 20:30
Sob: 9:00 do 11:00
Moški in ženske
18:30
do 20:30
18:30
do 20:30
18:30
do 20:30
18:30
do 20:30
18:30
do 20:30
9:00
do 11:00

Judo

Tekmovalni šport

tekmovalci starejši od 15+ let | tekmovalci

vsakodnevi trening

Pon: 20:30 do 22:00
Tor: 20:00 do 21:30
Sre: 20:30 do 22:00
Čet: 20:00 do 21:00
Pet: 18:30 do 20:00
Moški in ženske
20:30
do 22:00
20:00
do 21:30
20:30
do 22:00
20:00
do 21:00
18:30
do 20:00

Gimnastika

Super jump Akrobat mlajši začetniki 6+

Mlajši začetniki 6 let in starejši | Otroci

1x ali 2x na teden 60 min | Trener: trener gimnastike

Pon: 17:00 do 18:00
Sre: 17:00 do 18:00
Fantje in dekleta
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00

Gimnastika

Super jump Akrobat - starejši začetniki 9 +

9-15 let | Otroci

1x ali 2x na teden 60 min | Trener: trener gimnastike

Pon: 18:00 do 19:00
Sre: 18:00 do 19:00
Fantje in dekleta
18:00
do 19:00
18:00
do 19:00

Gimnastika

Super jump Akrobat - nadaljevalna skupina 9 +

9 let in starejši | Otroci

1x ali 2x na teden 60 min | Trener: trener gimnastike

Pon: 19:00 do 20:00
Sre: 19:00 do 20:00
Pet: 16:00 do 17:00
Fantje in dekleta
19:00
do 20:00
19:00
do 20:00
16:00
do 17:00

FIT GIB vadbe za odrasle

Vadba z utežmi

15 let in starejši | M+Ž

60 minut | Trener: Tina

Pon: 20:00 do 21:00
Sre: 20:00 do 21:00
Moški in ženske
20:00
do 21:00
20:00
do 21:00

FIT GIB vadbe za odrasle

Gibov izziv

15 let in starejši | M+Ž

1 ura ali 2 uri na teden | Trener: Tina

Pon: 19:00 do 20:00
Sre: 19:00 do 20:00
Moški in ženske
19:00
do 20:00
19:00
do 20:00

FIT GIB vadbe za odrasle

Antistress Joga

15 let in starejši | M+Ž

60 min | Trener: Urška

Pon: 20:00 do 21:00
Sre: 20:00 do 21:00
Moški in ženske
20:00
do 21:00
20:00
do 21:00

Gimnastika

Akrobatika starejši

14 let in starejši | M+Ž

2x tedensko 90 minut

Tor: 19:30 do 21:00
Čet: 19:30 do 21:00
Moški in ženske
19:30
do 21:00
19:30
do 21:00

Judo

Judo začetni tečaj

8 do 12 let | Otroci

3x na teden | Trener: Zarja Tavčar

Tor: 19:00 do 20:00
Čet: 19:00 do 20:00
Fantje in dekleta
19:00
do 20:00
19:00
do 20:00

Judo

Mala šola juda T+Č

6 do 7 let | Otroci

2x na teden 60 minut | Trener: Andrej Pavlin

Tor: 17:00 do 18:00
Čet: 17:00 do 18:00
Fantje in dekleta
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00

Judo

Mala šola juda P+S

6 do 7 let | Otroci

2x na teden 60 minut | Trener: Zarja Tavčar

Pon: 17:00 do 18:00
Sre: 17:00 do 18:00
Fantje in dekleta
17:00
do 18:00
17:00
do 18:00

Skakanje v trampolin parku

6 let in starejši | Vse generacije

1 ali 2 uri

Tor: 16:00 do 20:00
Čet: 17:00 do 20:00
Pet: 16:00 do 20:00
Fantje in dekleta
16:00
do 20:00
17:00
do 20:00
16:00
do 20:00

Zasebni najem trampolin parka

6 let in starejši | Vse generacije

1 ura

Pon: 8:00 do 17:00
Tor: 8:00 do 21:00
Sre: 8:00 do 17:00
Čet: 8:00 do 21:00
Pet: 8:00 do 21:00
Sob: 8:00 do 21:00
Ned: 8:00 do 21:00
8:00
do 17:00
8:00
do 21:00
8:00
do 17:00
8:00
do 21:00
8:00
do 21:00
8:00
do 21:00
8:00
do 21:00

Gimnastika

Team GYM

11 let in starejši | Dekleta

3x tedensko

Tor: 18:00 do 20:30
Sre: 16:00 do 18:30
Pet: 18:00 do 20:30
Dekleta
18:00
do 20:30
16:00
do 18:30
18:00
do 20:30

GiBalček - Telovadba za otroke

Igre z Žogo od 6 do 9 let

6 - 9 let

45 minut 1x ali 2x tedensko

Sre: 18:00 do 18:45
Moški in ženske
18:00
do 18:45

Cheerleading

Cheerleading - kadetska skupina

otroci 9let in starejši | M+Ž

2x na teden | Trener: Anja

Tor: 17:00 do 18:30
Čet: 17:00 do 18:30
Pet: 18:30 do 20:00
Moški in ženske
17:00
do 18:30
17:00
do 18:30
18:30
do 20:00

Cheerleading

Članska cheerleding skupina

letnik 2008 + | M + Ž

3x na teden | Trener: Anja

Tor: 19:00 do 21:00
Čet: 19:00 do 21:00
Pet: 19:00 do 21:00
Moški in ženske
19:00
do 21:00
19:00
do 21:00
19:00
do 21:00

GiBalček - Telovadba za otroke

Maksi igre in šport

otroci od 4 - 6 let | otroci od 4 - 6 let

V igralnici GIB | Trener: Urška, Jan

Pon: 16:30 do 17:15
Tor: 16:30 do 17:15
Čet: 16:30 do 17:15
Moški in ženske
16:30
do 17:15
16:30
do 17:15
16:30
do 17:15

GiBalček - Telovadba za otroke

Maksi igre in šport

otroci od 4 - 6 let | otroci od 4 - 6 let

V igralnici GIB | Trener: Urška, Jan

Pon: 17:15 do 18:00
Tor: 17:15 do 18:00
Sre: 17:15 do 18:00
Čet: 17:15 do 18:00
Moški in ženske
17:15
do 18:00
17:15
do 18:00
17:15
do 18:00
17:15
do 18:00

Judo

Starejši Cicibani 9-10 let

9 do 10 let | Otroci

3x na teden | Trener: Zarja Tavčar

Pon: 18:00 do 19:00
Sre: 18:00 do 19:00
Pet: 17:00 do 18:30
Fantje in dekleta
18:00
do 19:00
18:00
do 19:00
17:00
do 18:30

FIT GIB vadbe za odrasle

Joga

16 let in starejši | M+Ž

90 min | Trener: Urška

Pon: 20:00 do 21:00
Sre: 20:00 do 21:00
Moški in ženske
20:00
do 21:00
20:00
do 21:00

FIT GIB vadbe za odrasle

Pilates

Od 16 let dalje

1x ali 2x tedensko | Trener: Urška

Pon: 19:00 do 20:00
Sre: 19:00 do 20:00
Moški in ženske
19:00
do 20:00
19:00
do 20:00

Cheerleading

Otroška cheerleading skupina

Deklice in dečki

2 x tedensko | Trener: Anja

Tor: 17:00 do 18:30
Čet: 17:00 do 18:30
Pet: 18:30 do 20:00
Moški in ženske
17:00
do 18:30
17:00
do 18:30
18:30
do 20:00