Omejitev uporabe skirojev v objektu ŠD GIB

23.09.2019
Omejitev uporabe skirojev v objektu ŠD GIB

V Športnem društvu GIB spodbujamo gibanje otrok, odraslih in starejših. Za vse imamo urejene športne dvorane in strokovne športne programe v katerih telovadijo, trenirajo ali se preprosto le razgibajo.

Zaradi varnosti vseh športnikov in obiskovalcev, ki obiskujejo naše vadbe in pomanjkanja prostora v garderobah smo omejili uporabo skirojev (koles, rolk, rolerjev, kotalk) v objektu našega društva, saj so vsa bližnja srečanja z obiskovalci na skirojih skrajno neprijetna.

Vsi obiskovalci, ki pridejo na vadbe s skiroji, so jih dolžni pustiti zunaj v prostoru namenjen kolesom in podobnim voznim sredstvom, kamor jih lahko z zaščitno verigo priklenejo na zeleno ograjo. Shranjevanje skirojev v garderobah niso dovoljena. 

Skupaj poskrbimo za varnost in red v našem društvu.

"Mi poskrbimo  za vse športne duše in vzgajamo prave športnike!"

 

Nazaj