Koledar tekmovanj

  Datum Naziv tekmovanja Kategorija Kraj
JANUAR: 07.-16. EJU priprave člani, članice AUT, Mittersill
  9. Pokal KBV st.dečki-ce, ml.dečki-ce Lendava
  16. Pohorski Bataljon člani, kadeti-nje Slov.Bistrica
  23. Medn.turnir Lignano kadeti, kadetinje Lignano
  29.-30. Sodniški in trenerski seminar   JPN, Tokyo
  30.-31. Continental Open člani, članice BUL, Sofija
  30. Izpiti za pasove   Ljubljana
         
FEBRUAR 06. DRŽAVNO PRVENSTVO kadeti, kadetinje   
      st.dečki-ce   
  06.-07. Grand Slam  člani, članice FRA, Paris
  13. Pokal Lendave ml.kadeti-nje, mladinci-ke Lendava
  13.-14. Continental Open članice ITA, Rome
  13.-14. Continental Open člani AUT, Oberwart
  13.-14. EJU turnir kadeti kadeti, kadetinje ESP, Fuengirola
  19.-21. Grand Prix člani, članice GER, Dusseld.
  20. Pokal Guštanj ml.dečki, ml.deklice  Ravne na Kor.
  25. Zbor članic JZS    
  27. 3.krog šolske judo lige 15/16   Ljubljana
  27.-28. Continental Open člani CZE, Praga
  27.-28. Continental Open članice POL, Waršava
         
MAREC 2. Finale šolske judo lige 15/16   Ljubljana
  05. DRŽAVNO PRVENSTVO člani, članice Gorišnica
      ml.kadeti, ml.kadetinje  
  07.-16. EJU priprave člani, članice CZE, Nymburg
  12.-13. EJU turnir kadeti kadeti, kadetinje CRO, Zagreb
  19. Pokal Murske Sobote mladinci-ke,                              st.dečki-ce Murska Sobota
  19.-20. Evropski članski pokal člani-ce, ml.člani-ce BIH, Sarajevo
  26. DRŽAVNO PRVENSTVO mladinci-ke, ml.dečki-ce Beltinci
  25.-27. Grand Prix  člani, članice GEO, Tbillisi
         
APRIL 01.-03. Grand Prix  člani, članice TUR, Samsun
  02. Pokal Ptuja ml.člani-ce, ml.dečki-ce, mladinci-ke Ptuj
  02.-03. Evropski članski pokal člani-ce, ml.člani-ce CRO, Dubrovnik
  04.-09. EJU priprave člani, članice HUN, Tata
  09.-10. EJU turnir mladinci mladinci, mladinke ITA, Lignano
  15.-16. EJU sodniški in trenerski seminar   POL, Wroclaw
  16.-17. EJU turnir kadeti kadeti, kadetinje CZE, Teplice
  16. Področno tekmovanje OŠ za Gorenjsko in Ljubljansko regijo.  
  21.-24. EP ČLANI, ČLANICE člani, članice RUS, Kazan
  23. Pokal Bežigrada st.dečki-ce, ml.kadeti-nje, ml.dečki-ce  Ljubljana
         
         
MAJ 30.-01. EJU turnir kadeti kadeti, kadetinje GER, Berlin
  06.-08. Grand Slam člani, članice AZE, Baku
  7. Baumgartnov pas člani-ce, ml.dečki-ce Maribor
  13.-15. Grand Prix člani, članice KZA, Almata
  16.-24. EJU priprave člani, članice TUR, Antalya
  14. DRŽAVNO PRVENSTVO ml.člani-ce, pasovi Ravne na Koroškem
  15. Memorial Stanka Topolčnika ml.dečki-ce Slov.Bistrica
  15. Pokal ČS Golovec    
  21.-22 EJU turnir kadeti kadeti, kadetinje POL, Bilesko Biala
  21. Pokal Šiške ml.dečki-ce Ljubljana
  22. Palijev Memorial ml.kadeti-nje Ljubljana
  21.-22. EP KATE   ITA, Olbia
  21.-22. EJU turnir mladinci mladinci, mladinke ESP, La Coruna
  27.-29. MASTERS člani, članice MEX, Guadalajara
  28.-29. EJU turnir kadeti kadeti, kadetinje POR, Coimbra
  28.-29. EJU turnir mladinci mladinci, mladinke AUT, Leibnitz
         
JUNIJ 4. Pokal Beltincev st.dečki-ce Beltinci
  04. DRŽAVNO PRVENSTVO veterani  
  04.-05. Continental Open članice, člani ESP, Madrid
  06.-10. EJU priprave člani, članice BLR, Minsk
  11.-12. Evropski članski pokal člani-ce, ml.člani-ce SLO, Celje - Podčetrtek
  17.-23. EJU priprave člani, članice CRO, Poreč
  20.-30. Judo Festival   CRO, Poreč
  23.-26. EP Veterani   CRO, Poreč
  25.-26 Grand Prix člani, članice HUN, Budimpešta
         
JULIJ 01.-03. EP KADETI-NJE kadeti, kadetinje FIN, Vantaa
  01.-03. Grand Prix člani, članice MGL, Ulaanbaatar
  01.-08. EJU priprave člani, članice ESP, Casteldef.
  09.-10. EJU turnir mladinci mladinci, mladinke HUN, Paks
  09.-10. Evropski članski pokal člani-ce, ml.člani-ce SVK, Bratislava
  16.-17. EJU turnir mladinci mladinci, mladinke POL, Wroclaw
  16.-17. Grand Slam člani, članice RUS, Tyumen
  23.-24. EJU turnir mladinci mladinci, mladinke CZE, Praga
  30.-31. EJU turnir mladinci mladinci, mladinke GER, Berlin 
         
AVGUST 06.-12. OLIMPIJSKE IGRE   BRA, Rio De Janeiro
  01.-07. Priprave IZOLA člani-ce,mladinci-ke Izola
  07.-12. Priprave IZOLA ml.kadeti-nje, kadeti-nje Izola
  27.-28. Evropski članski pokal člani-ce, ml.člani-ce GER, Saarbrucken
         
SEPTEMBER   Sodniški seminar    
  16.-18. EP MLADINCI-KE mladinci, mladinke ESP, Malaga
  24. Pokal Oplotnice st.dečki-ce Oplotnica
  23.-25. Grand Prix člani, članice CRO, Zagreb
  28. 1.kolo 1. SJL    
         
         
OKTOBER 06.-08. Grand Prix člani, članice UZB, Tashkent
  08. Pokal Dupleka kadeti-nje, ml.dečki-ce Duplek
  08.-09. Evropski članski pokal člani-ce, ml.člani-ce SRB, Beograd
  10.-14. EJU priprave  člani, članice ITA, Rim
  12. 2.kolo 1. in 2.SJL    
  15. Pokal Kopra ml.dečki-ce, ml.kadeti-nje,  Koper
  15. Continental Open člani, članice GBR, Glasgow
  22. Pokal Ljutomera ml.kadeti-nje Ljutomer
  22. Ne Waza Golovec    
  26. 3.kolo 1. in 2.SJL    
  28.-30. Grand Slam člani, članice UAE, Abu Dhabi
  29. Pokal Novega Mesta ml.dečki-ce, st.dečki-ce Novo Mesto 
  29.-30. Evropski članski pokal člani-ce, ml.člani-ce ESP, Malaga
  31.-04. EJU priprave  člani, članice ESP, Malaga
         
NOVEMBER 02. 4.kolo 1. in 2.SJL    
  5. 1.krog šolske judo lige 16/17   Ljubljana
  05. Iršičev Memorial člani-ce, kadeti-nje Maribor
  06. Pokal Sevnice    
  11.-12. EP ML.ČLANI-CE ml.člani, ml.članice ISR, Tel Aviv
  12.-13. Koroška Open kadeti-nje, st.dečki-ce, ml.kadeti-nje Sl.Gradec
  18.-20. Grand Prix člani, članice CHN, Qingdao
  19. Mini Nagaoka ml.dečki-ice Ljubljana
  20. Nagaoka kadeti-nje, ml.člani-ce, člani-ce Ljubljana
  26. PLAY OFF    
  24.-26. Grand Prix člani, članice KOR, 
         
DECEMBER 02.-04. Grand Slam člani, članice JPN, Tokyo
  10. Novoletni turni ml.kadeti-nje, ml.dečki-ce Celje
  11. Pokal Ivo Reye mladinci-ke Celje
  17. 2.krog šolske judo lige 16/17   Ljubljana